Blog

Oct 19

Leģendārais Terry Tate ir atgriezies !!I

Nepietiek ar to, ka Baraku Obamu, demokrātu kanditātu, šodien ir atbalstījis republikānis, bijušais Buša administrācijas valsts sekretārs Colin Powel.

Pēdējo pāris dienu laikā aktīvā darbībā ir atgriezies arī leģendārais Terry (Terrible) Tate – ilggadējs Reebok vīruskampaņu (viral) galvenais varonis, viens no vīruskapmaņu (viral) žanra celmlaužiem jau tālajā 2002. gadā, miljonu Interneta lietotāju mīlulis un visādi citādi šarmanta un leģendāra personība. 

Vīrs, kurš spējis par 46% (!!!) paaugstināt ofisu darba ražīgumu (2002):
   

Bet nu, pāris nedēļas pirms Amerikas prezidenta vēlēšanām, viņš ir atgriezies un sev tik ļoti raksturīgajā, uz rezultātu orientētajā stilā, ir iesaistījies aktīvajā politikā. Protams, partizānu marketinga redakcijā, kā jau tas pieklājas negatīvajai kampaņai. Un droši vien nav ne mazāko jautājumu, kurā pusē viņš ir.

"From Russia With Love" ceturtdien:

"Reading in Fundamental" aizvakar (piektdien):

Bet tik skaista un drosmīga negatīvā kampaņa ar tik "biezu" konteksta un zemtekstu slāni (kaut vai ņemot vērā Reebok kampaņu fenomenālo popularitāti YouTube pirmssākumos) sen nav redzēta. Un visticamāk būs vēl, jo atlikušajās divās nedēļās līdz vēlēšanām kļūs tikai karstāk un karstāk.

YouTube kanāla informācija gan ļauj domāt, ka šī aktivitāte ir gatavota jau kopš aprīļa, jo tieši tad ir reģistrēts oficiālais "Return of Terry Tate" kanāls. Ak jā. Un tas viss, šķiet, ir izdarīts no YouTube Lielbritānijas versijas. Droši vien – katram gadījumam :D

Rezēs, ko atbildēs republikāņi, viņu pusē pat pēc Karl Rove noiešanas no skatuves ir samērā jaudīgi polittehnologi. Pirms četriem gadiem visjaudīgākais bija pret John Kerry vērstais, ārkārtīgi vienkāršais klips ar vilkiem. 

Bet viss liecina, ka tuvākās pāris nedēļas būs ne tikai vēl aktīvāk jāpaseko līdzi pirmsvēlēšanu kampaņas aktivitātēm, bet arī jāmēģina atrast laiks, lai kautko padalītos ar šo nedēļu vērojumiem un arī dažu iepriekšējo mēnešu atradumiem un pārdomām. 
  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers