Blog

Nov 20

Spēles ar fontiem (typography motion)

Pēdējo nedēļu laikā arvien biežāk iznācis saskarties ar vienkāršiem grafiskajiem klipiem, kuros dinamiski un aktīvi (atraktīvi) lietoti fonti. Gan Obamas "Vote for Hope", gan "Starbucks – It's bigger than coffee" jau bija manā blogā. Ekonomiskā recesija un reklāmas budžetu samazinājumi, you know :). Bet ne tikai. 

Seko vēl pavisam neliela izlase no brīvdienu atradumiem – pāris jaunākās Ford kampaņas klipi un pāris atraktīvi studentu darbi. 

YouTube atrodams ļoti daudz studentu darbu, jo īpaši tādu, kas spēlējas ar populāru filmu populāru fragmentu tekstuālu izspēlēšanu, fonā saglabājot oriģinālo skaņas celiņu. Iespējams ir populārs uzdevums nevienā vien skolā, vairākos gadījumos klasēs, kas saistītas ar Adobe After Effects apgūšanu. 

Iespaidīgākais, manuprāt, ir gabaliņš no Pulp Fiction:

Un viens nenoticis pieteikums animācijas filmu festivālam, viens no apskatītākajiem YouTube apskatītākajiem klipiem saistībā ar "typography motion":

Vēl ļoti atraktīvs arī īss video ievads "fontu mākslā" (typograhy?), arī studentu radīts. 

p.s. Līdzās vienkārši interesei man ir radusies arī vajadzība papētīt šo tēmu mazliet plašāk un dziļāk. Ja ir kādi avotu ieteikumi vai papildinājumi, būtu pateicīgs par kādu saišu (links) pievienošanu komentāros. 

 • Martins

  Ar kādu programmu var ko šādu visērtāk izveidot?

 • mg

  tiktikko atminējos !

 • pieZZīmes

  Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
 • Kategorijas

 • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers