Blog

Dec 23

The Sound Poets @ web 2.0

Ik-vakara LV blogu apskatē pie onkulis.com uzdūros ziņai par The Sound Poets šī mēneša elbumu. Varētu būt LV poproka nākošais vērā ņemamais vārds. Profesionāli un interesanti, lai arī nepavisam neesmu šī stila piekrītējs. Bet ar Viļumu+Buiķi apakšā (@rhythm) viņi varētu būs jaudīgāki un varbūt pat krietni smagāki par albūmā dzirdamo. Jo īpaši uz lielajām skatuvēm. 


Bet tas, kam ir vērts pievērst uzmanību – albūms ir sakarīgi un izturēti pasniegts web 2.0 vidē. 

Vismaz spriežot pēc intervijas, līdzās gaumīgai mājas lapai, kurā albumu var klausīties, neatņemamajiem myspace un YouTube kanāliem (kurā jau izmanotots jaunais 16:9 formāts, kuru YouTube ieviesa, šķiet, pirms nedēļām trijām), un gan jau arī draugiem un facebook, ir izveidoti arī profili  last.fm un pat twitter (pēdējais gan ne pārāk aktīvs, pēdējais ieraksts ir tikai pāris dienas pēc izdošanas). Un "uz sejas" (kr. val) ir arī aktīva sadarbība ar blogeriem albuma veicināšanā, pat 3 nedēļas pēc pieteikuma. Tas priecē. 

Nav jau tā, ka tas būtu kautkas jauns un ka viņi būtu pirmie, bet šāda pieeja no paša sākuma ir atzīstama. Līdz šim tikai mazliet biju papētījis Radiohead un Oasis pēdējās aktivitātes, mazāk Latvijas grupas. Bet šis laikam ir viens no pirmajiem LV albumiem, par kuru uzzinu no blogiem, nevis no portāliem vai avīzēm. Tāpēc vien žetons. 

p.s. par to Oasis case bija daudz vairāk materiālu – pēc ielu muzikantu un bezpajumtnieku izmantošanas NYC metro un ielās sekoja vēl pāris soļi, tos kautkad vajadzēs apkopot ;) 

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers