Blog

Jul 20

Trīs neatvairāmas reklāmas

Yoga, Sumo un Hula. Trīs neatvairāmas animācij-reklāmas galda spēlei Scrabble. Prieks paskatīties vēlreiz, prieks nosūtīt tālāk. 

Un pārliecība, ka tās tapušas klienta un aģentūras sadarbībā, kuras pamatā ir abpusējā pārliecība par iedevsmas pilna un kvalitatīvi izpildīta radošā darba spēku un pārākumu par hiperracionāli uzkonstruētām un "drošām" reklāmas klišeju imitācijām, kas itkā-izpilda-visus-4-brīfā-ierakstītos-ak-tik-pretrunīgos-mērķus; vai 2-3 nedēļu laikā izpildītiem ķeksīšiem marketinga plānos :) 

—– (via Crackunit) ——-

Yoga:

Sumo: 

Hula: 

 • v.t.

  Ne tikai pašas filmiņas ir burvīgas, bet tām ir arī viens no visu laiku skaistākajiem “pekšotiem”. :) Pāreja no animācijas uz reālu “produktu”… burvīga!

 • http://emcebe.com/ Skumbrija

  Perfektas animācijas ar perfekti piemeklētu mūziku. Viens otru lieliski papildina!

 • Voldemars

  Mans klasesbiedrs un labakais draugs no Miami Ad School Mihnea pielieku roku pie šis kampanas kamēr bija internshipa Ogilvy Parizee. Pie tv vinsh vairs nebija, bet cik saprotu pie kopeejaa knocepta un printiem vinam bija lieli nopelni. Scrables galvenais esot lecis staavus gaisaa – vina visu laiku miilaaka kampana. Bet norukaaja vini zveeraa – pats redzeeju skichu kaudzes. Galiigaas sazimeeja tas pats dzeks kas Hondas Grrrrr zimejaa. Prieks ka tev patīk :)

 • pieZZīmes

  Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Sociālās platformas・Digitālais laikmets
 • Kategorijas

 • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers