Blog

Aug 26

Rudens prezentāciju sezona: izglītība, Maskava, LIAA

Ir iestājies neliels prezentāciju gatavošanas laiks. 

Vispirms šonedēļ Rīgas rajona izglītības konferencē Salaspilī jau sagatavots 1h stāsts par digitālā laikmeta radītajām izmaiņām un iespējām izglītībā un skolēnu radošajā pašizpausmē. 

Pēc tam divas prezentācijas Maskavā, mūsu partneru, reklāmaģentūru tīkla BBDO organizētā konferencē un jauno reklāmas talantu (kautkas līdzīgs LADC skolai) apmācībā (prezentācija par digitālo šodienu mums visapkārt un par digitālo rītdienu marketinga komunikācijā, kā arī par to, ko varam mācīties no jaunākajiem veiksmes stāstiem). 

Un tuvojas arī šī rudens prezentāciju sērija mazajiem un vidējiem uzņēmumiem kopā ar LIAA, kuras apmeklējumam var pieteikties jebkurš interesents:  

  • 15/09 Liepājā
  • 30/09 Jelgavā
  • 8/10 Valmierā
  • 14/10 Daugavpilī
  • 20/10 Rīgā

Ja pagājušgad fokuss vairāk bija tikai un vienīgi uz digitālajām lietām un sociālo tīklu izmanotošanu, šogad daļa prezentācijas tiks veltīta arī dizainam un dizaina domāšanai un tam, ko mazie un vidējie uzņēmumi var mācīties no labākajiem pasaules piemēriem.

Līdzās augstākminētajam, kopā ar Rolandu katrā no pilsētām mēģināsim palīdzēt 1-2 mazajiem uzņēmumiem, kopīgi ar semināra dalībniekiem veidojot diskusiju un palīdzot rast labāko iespējamo risinājumu kāda/kādu uzņēmuma/-u marketinga izaicinājumu risināšanai ar digitālajiem, sociālo platformu un dizaina instrumentiem. 

Pirmais uzņēmuma pieteikums uz Liepājas semināru ir ļoti interesants – atraktīva Kurzemes mazā uzņēmuma biznesa ideja, kas varētu būt gan veiksmīgi attīstāma ar digitālajiem instrumentiem, gan paceļama lielākā mērogā. Varētu veidoties interesanta diskusija.

Uzņēmumiem, kas ir ieinteresēti viņu situācijas analīzē joprojām ir iespēja pieteikties, sazinoties ar LIAA eksporta viecināšanas daļas projektu vadītāju Zani Bitenieci un nosūtot īsu prezentāciju. 1-2 labākie pieteikumu (prezentāciju) autori iegūs iespēju nonākt līdz kādam marketinga stratēģijas risinājuma scenārijam kopā ar semināra dalībniekiem un vadītājiem. 

p.s. pagājušā gada materiāli apskatāmi šeit: 

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers