Blog

Aug 23

Sociālo platfomu nākotne īsā video

Sekojošais video, kas līdz manīm nonāca pirms pāris nedēļam, pirmajā brīdī tas šķita kārtējais klons no "Did You Know 2.0", kuru tik bieži pēdējā pusotra gada laikā esmu izmanojis savās prezentācijas par un ap digitālo šodienu, un jo īpaši jau pēdējā gada nogalē ne mazāk plašu popularitāti guvušo modifikāciju no "Did You Know 3.0" (pat mūzika tā pati!!!)

Nu rādās, ka jaunais klips kļuvis par šīs nedēļas skatītāko un šī mēneša otru skatītāko "viral video" pasaulē. Līdz ar ko varbūt arī tās četras minūtes ir tā vērtas, lai to noskatītos. Ja arī tajā nav pārlieku daudz jaunas informācijas, tomēr laiku pa laikam ir lietderīgi atkārtot arī zināmas lietas. 

Pievienoju arī augstākpieminēto "Did You Know 3.0". Man joprojām daudz labāk patīk "Did You Know 2.0", bet versijā 3.0, protams, daļa informācijas uz papildināta. Skatieties, salīdziniet, domājiet, vērtējiet un varbūt arī kautkas no tā visa saimniecībā noder. 

p.s.  es pieturos un turpināšu pieturēties pie termina "sociālās platformas", nevis sociāli mediji. Jo tas, ko piedāvā sociālās platformas (Facebook, Twitter, Linkedin, Flickr u.t.t.) daudzkārt pārsniedz tradicionālo mediju definīciju – tās daudz vairāk ir platformas sadarbībai un attiecību uzturēšanai ar sev svarīgiem un interesantiem cilvēkiem un grupām, nevis mediji to līdzšinējā izpratnē. 

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers