Blog

Sep 21

Visu laiku labākā filmiņa par izpēti un stratēģiju (via @Lielie_LV)

Šajā ierakstā pievienoju visu laiku labāko filmu par izpēti. Visu laiku emocionālāko. Visu laiku nežēlīgāko. Visu laiku gaišāko. Visu laiku pozitīvāko. Filmiņu par nelielu eksperimentu, kas pierāda, ka mēs visi (nu labi, gandrīz visi, bet tie daži izņēmumi ir visnotaļ attaisnojami, jūs paši redzēsiet ;)) savā dziļākajā būtībā esam stratēģi. Un tas nebūt nav viegls darbs. 

Bet pirms to skatīties, cienījamais lasītāj, man ir jānoslēdz viens darījums ar tevi. Nopietni. Pavisam nopietni. Ja tu lasīsi tālāk (un es ļoti ceru, ka tu to darīsi) tev tiks dotas tikai divas izvēlēs. Apdomā labi, vai ļaut savam skatienam šķērsot sekojošo attēlu. 

Kustiba_lielie_bernu_slimnicai1-300x232

Paldies par uzdrīkstēšanos lasīt tālāk. 

Šo filmiņu es atradu caur projekta Lielie Bērnu slimnīcai jaunumu ziņojumiem @Lielie_LV (via @kombinzons). Un tā kā šī filmiņa (līdzīgi kā brīnišķīgais un neatkārtojamais šūpļdziesmu kanāls Blip.fm plašumos un vēl daudzas gaišas un pozitīvas realizētas idejas) ir nākusi no viņiem, tad darījums ir sekojošs

1) ja tev patīk šī filmiņa, tu apņemies piezvanīt uz 9000 66 81 vismaz divas reizes. Vislabāk jau uzreiz. Katrs zvans ziedos vienu latu Bērnu slimnīcai. 

2) Ja tu šo filmiņu jau esi noskatījies vismaz 5 reizes, vai arī ja tā tev ir vienaldzīga vai, ja [ te var ierakstīt jebkuru citu atrunu ] tu apņemies piezvanīt uz  9000 66 81 vismaz vienu reizi. Viens lats būs ziedots Bērnu Slimnīcai. 

Atpakaļceļa vairs nav. Skatamies filmiņu: 

Lielie_telefons

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers