Blog

Oct 30

Jonathan Ive (Apple) @ Objectified

Jaunā Garry Huswitt (filmas "Helvetica" autora) dokumentālā filma par dizainu "Objectified" ir klāt. Fiziski. Otrdien no rīta saņēmu savu DVD.

Visticamāk, nākošnedēļ rīkojam kolektīvu noskatīšanos gan DOMINO un IGLOO kolēģiem, gan plašākam domubiedru, draugu un interesentu lokam. Ir pat nolūkota un aizrunāta pietiekoši plaša vieta. Papildus informācija sekos. 

Bet šeit pirmais gabaliņš no "Objecified" – Apple dizaina boss Jonathan Ive 5-6 minūšu laikā par dizainu un dizaina lomu pasaka daudz vairāk un daudz saturīgākas atziņas nekā viens otrs autors 200 lappušu biezā grāmatā. Bet filmas treileri iespējams noskatīties kādā šī bloga janvāra ierakstā

via @ivsze (Ivs Zenne)

 • http://profile.typepad.com/6p0120a63c8603970b Ansis Egle

  Skaista filma, filosofiska. Pasaules klases zvaigznes šajā jomā dalās iespaidos un cienījami mediju darbinieki apraksta to visu sajūtās. Pēc šīs filmas noskatīšanās vakar sapratu, ka nekas daudz pasaulē nav mainījies – rūpīgs un neatlaidīgs darbs ir jebkādu panākumu pamatā. :)

 • Lee

  Sen jau sapņoju šo filmu redzēt, tāpat arī “Art and copy”.. ceru ka varēšu ar piedalities filmas vērošanā, gaidīšu turpmākās notikuma ziņas.

 • pieZZīmes

  Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
 • Kategorijas

 • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers