Blog

Nov 1

Izcila diriģenta loma kolektīvā radošajā procesā

Līdz ar TED konferences izplešanos pa pasauli, piedāvāto epizošu apjoms (nezaudējot kvalitāti!) aug tik strauji, ka grūti izsekot līdzi un noskatīties pat daļu no jaunumiem. Un ar apskaužamu biežumu parādās epizodes, kuras ir ne mazāk kā izcilas. 

Vienu no tādām, komponista un diriģenta Itay Talgam divdesmit minūšu uzstāšanos, šodien, pēc nedēļas pārtraukuma, ar iepriekšējām piezīmēm līdzās un zīmuli rokā, noskatījos nu arī trešo un arī ceturto reizi. Un uz piezīmēm uzklājās vēl viens kultūrslānis. Bet būs jāskatās vēl kādu reizi. 

Ikvienā mērķtiecīgā radošajā procesā un ikvienas radošas grupas vadītāja lomā – neatkarīgi no tā, vai tu būtu radošais direktors, stratēģiskais plānotājs, dizaina grupas līderis vai vienkārši "reklāmas cilvēks no galvas līdz kājām un pēc visas savas būtības" – mūsu uzdevums ir panākt iespējami veiksmīgu vairāk cilvēku kopdarbību. Tieši tāpēc vienmēr ir interesanti paskatīties uz citu profesiju darbu – no radošām līdz dziļi analītiskām, nesmādējot ne mūziku, ne militārās "zinātnes". 

Šajā gadījumā skatījums no simfoniskā orķestra diriģenta un izcila stāstnieka skatu punkta, vērojot sešu izcilu, pāri savam laikam stāvošu diriģentu darba stilu. 

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Sociālās platformas・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers