Blog

Dec 17

Žurnālu un mediju nākotne?

Vakar publicēts Latvijā tik labi pazīstamās Bonnier grupas koncept-video par to, kā varētu izskatīties žurnālu (un varbūt arī grāmatu, avīžu un arī lasīšanas) nākotne multimediju laikmetā. Prototips, kas balstīts uz e-lasītāju. Nav nemaz tik tālu, manuprāt. 

 • Vitauts

  Jā, piekrītu ka šis koncepts būs diezgan drīz, domāju jau pēc kādiem diviem gadiem, jo tehnoloģiski un softiski to jau var izdarīt.

 • http://www.mikelisbastiks.com mikelis

  Vienmēr esmu bijis diezgan skeptisks pret Kindle un visām tām pārējām ierīcēm, bet šis video jau nedaudz iedeva pārliecību, ka kaut kas labs varbūt tur arī sanāk.
  Lai gan jautājums ir, ja tas tiešām aiziet masās, vai pieprasītais formāts nebūs krietni mazāks – kaut kas starp šo un iphone, kuru var gan ērti paņemt līdz (neņemot somu), gan pietiekami ērti lasīt.
  Šis vairāk liekas kā pielāgošanās esošajam drukas izdevumu formātam, vairāk tāds “transition” formāts.

 • http://boold.wordpress.com spidra

  Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka tuvākajā laikā tik populārs tas Latvijā nekļūs. Arī šobrīd jaunākās interneta tehnoloģijas savā ikdienā izmanto vai nu IT nozares speciālisti vai žurnālisti un mediju nozares speciālisti. Pārējie ir diezgan pasīvi. Taču par cik jaunā paaudze aug kopā ar internetu, tad vēl pēc pāris gadiem jebkura jaunā tehnoloģija vai web aplikācija kļūs nesalīdzināmi straujākā tempā, kā šodien, populāra.

 • pieZZīmes

  Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
 • Kategorijas

 • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers