Blog

Feb 27

Internets mājās un Internets pasaulē, šobrīd (2009/2010)

Beidzot manā Maskavas mājoklī ierīkots internets. Tā kā kopā ar jaunajiem izaicinājumiem nāk vajadzība un arī apņemšanās daudz dziļāk, plašāk un galvenais – sistemātiskāk padarboties ar vairāku līdz šim vienkārši interesantu tēmu pētniecību (t.sk. marketinga, komunikāciju un vērtības radīšanas stratēģijas digitālajā vidē; stratēģiskā plānošana mainīgajā komunikāciju kanālu vidē u.t.t.), cerams pakāpeniski atjaunosies un palielināsies ziņojumu regularitāte šajā interneta piezīmju grāmatā. 

Ja viss ies kā plānots, tuvākājās dienās pēc gada pārtraukuma atsākšu arī viena otra ieraksta publicēšanu savā blogā angļu valodā. Tas jau ilgāku laiku solīts gan vairākiem Domino un arī BBDO kolēģiem, gan jaunajiem kolēģiem aģentūrā Instinct BBDO un BBDO Krievijas grupas stratēģiskajiem plānotājiem. Visas iespējas sekot līdzi vai pat parakstīties uz jaunumiem ;) 

Atsākumam kaut kas pavisam viegls un vienkāršs – neliela faktu kompilācija par Internet, digitālo tehnoloģiju un sociālo platformu izplatību šobrīd. Nepilnas 4 minūtes. 

  • http://manisaucreinis.blogspot.com/ Reinis

    Heh, Draugiem arī uz kartes manāms, turklāt leģendā pats pirmais. :)

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Sociālās platformas・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers