Blog

Feb 9

Virtuālais streiks un reklāmas aģentūru konkursi

Beļģu aģentūras šorīt sarīkojušas virtuālo streiku – to weblapas bija slēgtas, lai pievērstu reklāmas, marketinga un biznesa komūnas uzmanību tam, ka kas reklāmas aģentūru izvēles konkursi, pateicoties arvien neskaidrākiem noteikumiem, reizēm pat noteikumu neesamībai, un itin bieži arī totālai formalitātei, ir kļuvuši galēji neproduktīvi un itin bieži – visai absurdi. Tādi, kas nerada vērtību klientam un "izdedzina" aģentūras. 

"Slēgto" lapu vietā bija izvietots sekojošais teksts, kuru dienas laikā bija (iespējams vēl šobrīd ir) iespējams lasīt pārejot no vienas lapas uz otru, sākot no VVL BBDO mājas lapas. No rīta akcijā bija iesaistījušās septiņas aģentūras, vakarpusē jau piecpadsmit. Pieņemu, ka aģentūru skaits strauji augs. Un šī nav tikai Beļģijas problēma – tā pazīstama ir itin visās valstīs, tai skaitā arī Latvijā. Un ne tikai reklāmas un dizaina nozarēs. 

Jā, konkursi bija, ir un būs radošo partneru izvēles galvenais mehānisms. Bet beļģu aģentūru teiktajā ir vairāk nekā dažas atziņas, kuras sadzirdot iespējams padarīt šo procesu labāku un lietderīgāku. Abām pusēm. Un no abām pusēm. 

  • http://www.cosmetologycampus.com/Cosmetology-CE/Georgia.cfm georgia esthetician license

    I cannot understand the meaning of the post you shared, can you please elaborate it.

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers