Blog

Feb 5

Par maniem šī gada plāniem

Paplašinot Domino BBDO sadarbību ar mūsu partneraģentūru tīklu BBDO Worldwide pagājušās nedēļas sākumā, pēc nepilnu mēnesi ilgušām pārrunām un pārdomām, pēc vairāk iespēju izsvēršanas kopā ar maniem Domino partneriem, es esmu pieņēmis BBDO tīkla piedāvājumu uz kādu laiku pievienoties vienai no spilgtākajām šīs grupas aģentūrām Krievijā un vienai no pēdējos gados balvām bagātākajām aģentūrām šajā valstī - Instinct BBDO.

No februāra vidus būšu Instinct stratēģiskās plānošanas un digitālās attīstības vadītājs (Strategic Planning and Digital Director) fokusējoties uz tiešu darbu un stratēģiskās plānošanas grupas vadību vairākiem aģentūrai nozīmīgiem starptautiskajiem klientiem (Nike, IKEA, Effes) un uz strauju aģentūras digitālo kompetenču attīstību un jauno mārketinga iespēju izmantošanu komunikāciju kampaņās. 

Līgums ir noslēgts uz vienu gadu, tajā paredzēta iespēja pagarināt to uz otru gadu.

Es saglabāšu ļoti ciešu saiti ar abām savām kompānijām – aģentūru Domino BBDO un dizaina kompāniju Igloo. Sadarbības līgumā ar Instinct ir paredzētas papildus brīvdienas, lai vismaz 5-7 reizes gadā es varētu daļu no nedēļas pavadīt Rīgā, pieslēdzoties nozīmīgākajiem Domino projektiem.

Laiks, ko pavadīšu Maskavā, nesīs jaunas iespējas Domino sadarbībai gan ar BBDO Worldwide, gan ar otru lielāko reklāmas grupu Krievijā - BBDO Russia Group. Vienlaikus šīs ir laiks iestrādēm vairākām iecerētajām Domino attīstībām gada vai pāris gadu skatījumā.

Esmu pārliecināts, ka šī būs iespēja arī visiem Domino klientiem, potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem, kuri skatās austrumu tirgu virzienā.

Turpināšu savas piezīmes, domas un interesantākos atradumus publicēt blogā – ja ir interese, izmantojiet iespēju saņemt ziņu par jaunajiem ierakstiem e-pastā vai RSS lasītājā. No nākošās nedēļas mēģināšu arī atjaunot bloga rakstīšanu angļu valodā. Sekojiet, lasiet, komentējiet, jautājiet. 

 • http://wedarpress.ir Etnos&Graphos

  Lai nātnas, baltas villainītes gluduma un Lielvārdes jostas līksmes kaisīts ir austrumu ceļš, запад нам/вам поможет!
  *zināms, kā jau pie vēlēšanu gada, aktuāli ir citēt Saknes (etnogrāfiju) un Galotnes.

 • http://wedarpress.ir Etnos&Graphos

  Lai nātnas, baltas villainītes gluduma un Lielvārdes jostas līksmes kaisīts ir austrumu ceļš, запад нам/вам поможет!
  *zināms, kā jau pie vēlēšanu gada, aktuāli ir citēt Saknes (etnogrāfiju) un Galotnes.

 • Marats

  Nu lai izdodas!

 • http://www.varivainevari.lv Aģents Vilis Brambāns

  Kārtējais Jēkabpils žuļiku gājiens!

 • Andis

  Ne velti ZZ ir stratēģiskās plānošanas guru un pieņēm lēmumus ilgtermiņā:) Īstermiņā varbūt lokālajam Domino būs jāiemācas strādāt pa jaunam, bet ticu, ka ilgtermiņā ieguvēji būs visi – ZZ, Domino un visas reklāmas industrija kopumā! Respect un lai izdodads!

 • Rolands Lakis

  С ПРАЗДНИЧКОМ – rolands.lakis

 • http://ierednis.blogspot.com Liena

  Prieks par Tevi! Es vien ceru, ka Tu turpināsi rakstīt un pa kādai reizei tādā vai citādā formā dalīties ar savu redzējumu! Jo būtu žēl, ja ģeogrāfiskā izmaiņa mainītu arī iespēju no Tevis smelties iedvesmu un uzzināt visādas jaunas lietas.. :)

 • Jevgenijs

  Lai veicas!

 • Raimonds

  Prieks par tautiešiem! Veiksmīgi

 • Edge

  Nu gan lai bagātā Maskava/Krievija saturas – letiņš kā kādreiz strēlnieku laikos atkal dodas ieviest kārtību ! ‘Rīgas marka/Rižskaja marka’+ZZ ļaus atjaunot apsūbējušo aizgājušo dienu slavu ? Turies, Zigurd !

 • Aldis

  Apsveicu!
  Mazliet gan egocentriskā škrobe piemetas, domājot par šī dīķa reklāmas guru iztrūkumu, taču novēlu, lai viss izdodas.
  P.S. Katrā ziņā vislabākie iespaidi no Eiropas ACD festa 2008.
  P.P.S. Vai tajā pusē arī “nezvejo” Edmunds no kādreizējā Metro maskaviešu Leo Burnett ūdeņos?

 • Dr. Janis

  Nu forshi! Maaciities, maaciities un veelreiz maaciities no turienes(noteikti ir ko). Un maaciit, maaciit un veelreiz maaciit turienieshus(noteikti ir par ko)

 • pieZZīmes

  Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
 • Kategorijas

 • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers