Blog

Apr 10

Pavasara tīrīšana blogā

Logi_tirishana-1

Šīs nedēļas nogales slapjā sniegainība nemotivēja uz garām urbānām foto pastaigām vai pavasarim tik piederošo logu tīrīšanu, tāpēc pēc pusotra gada pārtraukuma ir veikta neliela šī bloga vizuāli-tehniskā apkope.

Cerams ir izdevies ieviest mazliet vairāk tīrības un vienkāršības, mazliet vairāk saistības ar sociālajiem tīkliem. Izrevidēts un sistematizēts kategoriju saraksts un apkoptas vairākas "astes".

Uz laiku pazuduši vairāki saraksti – daži no tiem noteikti atgriezīses. Tie, kas veltīti reklāmai, komunikāciju stratēģiskajai plānošanai (Account Planning), dizainam un radošajām nozarēm  visticamāk atsevišķā lapā vai pat mazliet plašākā resurusu sadaļā – sistemātiski darbojoties informācijas daudzums ar ko padalīties ir vairākkārt pieaudzis.

Mani uzrunājošo Latvijas blogu saraksts piecietis tik radikālas izmaiņas (ne uz labo pusi :(), ka būs jāveido no jauna – tajā daudz maz aktīvi ir vairs ne vairāk kā trešdaļa no dalībniekiem.

Un beigu beigās, pārskatot un mazliet re-kategorizējot lielāku daļu ierakstu, ne tikai atradās arī visai daudz piezīmētu ideju. Atklājās, ka svētdienā pirms divām nedēļām bija īstais brīdis virtuāli pūst trīs svecītes. Uz kādu no nākošajām, iespējams, vajadzēs uzrīkot nelielu virtuālu vai reālu aktivitāti.

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers