Blog

Apr 16

Vai kāds vēlas piedalīties globāla digitāla festivāla žūrijā?

Picture 19

Aizvakar lielākais un nozīmīgākais globālais digitālo komunikāciju festivāls Webby Awards paziņoja nominācijas vairāk nekā 120 kategorijās un, kā jau katru gadu, piedāvāja visus nominantus "Tautas Balss" vērtējumam.  Līdz 28. aprīlim ikvienam ir iespēja pašam izvērtēt kandidātus no balsot par labākajiem:

  • 68 kategorijās saistībā ar weblapā un digitālo saturu – no labākajām dažādās kategorijās līdz labākajam tekstu autoru darbam;
  • 26 kategorijās on-line filmu un interaktīvo video kategorijās;
  • 18 kategorijās interaktīvajām reklāmām – no banneriem līdz integrētajām kampaņām;
  • 25 kategorijās mobilajiem risinājumiem – nepārprotami visstraujāk augošajā segmentā 2010. gadā. 

Katrā kategorijā izvēlēti pieci labāki darbi, tātad kopumā – 625 darbi gada labākie, veiksmīgākie un profesionālākie darbi pasaulē.

Apjoms ir milzīgs, bet, ja vien laika prognozes par +19C Rīgā nākošnedēļ neattaisnojas, ir vērts izskatīt, apdomāt un nobalsot vismaz katram sev svarīgākajās kategorijās, pirms kļūst zināmi profesionālās žūrijas rezultāti un arī kopējāis "Tautas Balss" rezultāts. Tas dod iespēju ne tikai iejusties žūrijas ādā (milzīga darbu apjoma izvērtēšana īsā laikā) un saprast tendences, bet arī iegūt daudzas atziņas gan par to, kā noformēt darbus festivāliem, gan par to, kas izcilus projektus ("cases") atšķir no vienkārši labiem vai ļoti labiem. 

Tuvāko nedēļu laikā mēģināšu blogā izcelt vai nu tos darbus, kas uzrunā mani vai šķiet izcili (vairāki no tiem jau apskatīti 2010. gada laikā), gan varbūt pāris kategorijās parādīšu savu izvēli un mēģināšu to pamatot, salīdzinājumā ar pārējiem četriem darbiem.

Sekojiet – e-pastos, RSS-os, twitter vai vienkārši ieklabinot zz.typepad.com, "padotiet tālāk" un balsojiet.

 

 

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers