Blog

Sep 25

1000 PEN no Olympus

Picture 3

Kā aktīvs Olympus E3 lietotājs, kurš jau ilgāku laiku lūkojas arī daudz mobilākā, bet ne mazāk veiktspējīgākā PEN virzienā un visticamāk tuvākā mēneša kļūs arī par Olympus PEN īpašnieku, nevaru nepadalīties ar jaunāko Olympus kampaņu – atbalstu jaunākā modeļa PEN E-PM1 iznākšanai. 

Kampaņas centrā fotoindustrijā vēl nebijuši plašs produkta "give-away" - tuvāko nedēļu laikā Olympus par brīvu izdalīs vairāk nekā 1000 jaunās kameras Amerikā un Kanādā. Nosacījums viens un ļoti vienkāršs – katram, kas savā īpašumā iegūst kameru, kampaņas weblapā un sociālajos tīklos jāpublicē 20 fotogrāfijas vai HD video, kas veikti ar jauno kameru. 

Projekta ietvaros divas aktivitātes tik veiktas sadarbībā ar projekta partneriem – pirmā noritēja  sadarbībā ar lidkompāniju Jet Blue, tās reisos (apmēram 100 kameras), tam sekos vēl sadarbība ar Toronto filmu festivāla akreditētajiem viesiem. Pēc tam – iepriekš neizziņotās vietās lielākajās Amerikas pilsētās un sadarbība ar blogeriem un sociālo tīklu aktīvistiem.

Lai arī mehānika nav īpaši oriģināla (ir bijis desmitiem vai pat simtiem "give-away" aktivitāšu ar plašām kampanām ap tām, piemēram Ford pirms diviem gadiem piedāvāja 100 Ford Siesta auto uz pusgadu apmaiņā pret šī pusgada aktivitāšu dokumentēšanu personiskajos blogos un sociālajos tīklos), šajā gadījumā kampaņa precīzi produkta būtībai un labi papildina varākas veiksmīgās pēdējo gadu Olympus aktivitātes (produkta demo izmantojot papildinātās realitātes (AR) iespējas pirms gada vai plašu atzinību guvušais PEN Story vienlaikus ar leģendārās PEN līnijas atjaunošanu pirms pāris gadiem)

Satura projekts masu radošās izpausmes laikmetam no kompānijas, kas ir aktīvs spēlētājs šajā spēlē.

p.s. klips, protams, esot filmēts ar PEN E-PM1 

via @getolympus & @contagiosmag

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers