Blog

Nov 21

Konstruktīvie un destruktīvie: Stīvs Džobs par medijiem. Arī Latvijā.

Screen Shot 2011-11-21 at 14.19.56
Pavisam neliels fragments no pirms pāris nedēļām izlasītās Steve Jobs biogrāfijas. Citāts, kurš tik ļoti attiecas arī uz situāciju Latvijas mediju vidē, jo īpaši jau uz dinamiku pēdējo gadu laikā.

"In return for speaking at the retreat, Jobs got Murdoch to hear him out on Fox News, which he believed was destructive, harmful to the nation and blot to Murdoch's reputation.

"You're blowing it with Fox News", Jobs told Murdoch over dinner. "The axis today is not liberal and conservative, the axis is constructive – destructive, and you've cast your lot with the destructive people. Fox has become an incredibly destructive force in society.

You can be better, and this is going to be your legacy if you are not careful."

Steve Jobs via "Steve Jobs" by Walter Isaacson, p. 1460/2128 @ iBook reader

Nav brīnums, jo arī mūsu pusē pēdējā desmitgadē ir bijis visai nozīmīgs republikāņu politehnoloģiju, spin-māsteru un Fox-veidīgo mediju fanu pulciņš. Un daļēji tieši tāpēc pēdējo gadu laikā nav mazinājies ne saimnieku balsī runājošo (vai visādu krāsu līnijas ļoti padevīgi respektējošo) mediju īpatsvars, ne arī dzeltenzaļi-destruktīvo iniacitīvu skaits. 

Bet vērtījums konstruktīvajos un destruktīvajos, lai arī tik ļoti interpretējams no skatu punkta, tomēr pārsteidzoši vienkāršs un precīzs. 

 

Foto kolāžā izmantotas fotogrāfijas no http://www.judiciaryreport.com 

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Sociālās platformas・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers