Blog

Jun 17

Cannes Lions 2013: “Make the Politicans Work” un Velofenders

Nemaz tik bieži negadās, ka kāds darbs Cannes Lions festivālā saņem 4 balvas vienā dienā.

Šodien tā notika Voskhod – ar vienas no (divām) izcilākajām Krievijas aģnetūrām – darbu "Make the Politicians Work". Darbu, ko es esmu rādījis 3 no pēdējām 4 vai 5 vieslekcijām augstskolās un stratēģijas arodinteresentu pulciņos.

Interesanti, kā rīt no rīta to pasniegs Krievijas oficiālie mediji?  

Un vēl jo lielāks prieks par mūsu pašu apvienības "Pika da Dūdums (TM) da žurnāls IR" sadarbības veiksmi – par Velofenders Cannes Lions bronzu PR kategorijā. 

Vēl pirms šī gada Adwards publiski izteicos, ka šī kampaņa ir pelnījusi gada Grand Prix no visiem pagājušā gada darbiem, nezinot, ka šāda Grand Prix balva ir. Dabūja.

Pelnīti. Darbs, kurā apvienojas sāpīga sabiedrības (ne tikai velosabiedrības) vajadzība ar vienkāršu, bet asprātīgu radošo koncepciju, pārdomātu un mūsdienīgu tehnisko risinājumu it visos aspektos un plašāku sadarbību, vai kā mūsdienās modīgi saukt aliansi (paplašināta radošā apvienība, žurnāls IR, vairākas tehnisko risinājumu kompānijas; un jā Valsts Policija). 

Ja nekļūdos, tas ir otrais panākums Kannās Latvijas reklāmas 20 gados – šķiet, Mooz! pirms pāris gadiem tika pie sidraba lauvas par CSDD "Orgānu donoru" tiešo mārketingu. Ja ir vēl kāds metāls, ko esmu piemirsis – ziņojiet. Labošu. 

Lūk arī piemērizpēte (Case), kas tika iesniegta Cannes Lions un kura vēl cīnīsies arī Digitālo darbu kategorijā. 

p.s. šogad, neslēpsim, vēl turu īkšķi par bijušo kolēģu Instinct visu laiku labāko darbu - Megafon 4G klipu

  • http://profile.typepad.com/lkupca Lkupca

    Velofenders un bedres un, jo īpaši, Pūtvējiņi/nebraucdzēris tikai vēl un vēlreiz apstiprina, ka īsts jaudīgums ir nesamudrīts, “nāk no iekšām”; ir vienmēr bijis tepat blakus, vien pievienots un salikts līdz kaulam precīzā kontekstā.

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers