Blog

Komunikāciju stratēģiskās plānošanas kurss no 2.marta
Feb 13

Komunikāciju stratēģiskās plānošanas kurss no 2.marta

Pēc pāris nedēļu plānošanas, pārplānošanas un labākās programmas struktūras meklējumiem beidzot ir tapis mana šī gada DigitalGuru komunikāciju stratēģiskās plānošanas kursa detalizēts plāns un “nolikts” tā norises datums – pirmā nodarbība notiks marta pirmajā pirmdienā.

Šī gada kursa programma apskatāma šeit.

Ņemot vērā ieteikumus no pagājušā gada apmācības dalībniekiem ir palielināts kopējais nodarbību skaits (astoņas, nevis sešas kā pagājušgad), atvēlot vairāk laika praktiskajiem darbiem un diskusijām par piemērizpētēm.

Pievienots izvērstāks un būtiski attīstīts modulis par zīmolvedības teoriju un praksi, bet trešā nodarbība tiks pilnībā veltīta jautājumu grupai, kuru pagājušgad laika trūkuma dēl izpalika – par auditorijām, mērķa grupām, segmentāciju, izvēles modeļiem, darbu ar pētījumiem, kā arī metodēm, kuras stratēģiskie plānotāji lieto situācijās, kad laika vai resursu trūkuma dēļ nav pieejami vai atvēlētajā laikā paveicami padziļināti pētījumi.

Līdzīgi kā pagājušgad kurss balstās uz komunikāciju stratēģiskās plānošanas (aģentūrās plašāk pazīstamas pēc britu ieviestā, mazliet maldinošā nosaukuma Account Planning) pieejām un atziņām, tomēr tā pamatauditorija ir uzņēmumu zīmolu vadītāji un mārketinga menedžeri, kuri plāno un realizē komunikāciju kampaņas sadarbībā ar vairākiem radošajiem apakšuzņēmējiem, kā arī vidējo uzņēmumu mārketinga vadītājiem, kuriem savā darbībā nākas būt “universālajiem kareivjiem”.

Par organizatoriskajiem un prakstiskajiem jautājums lūgums sazināties ar DigitalGuru uz e-pastu info@digitalguru.lv vai Digital Guru Facebook lapā

Ja ir kādi jautājumi par kursa saturu – jautājiet šī ieraksta komentāros, vai arī pa tiešo man, izmantojot sociālajās plaformas vai sūtot e-pastu (vārds, uzvārds, gmail).

Kursa gatavošanas un norises laikā blogā turpināsies pirms nedēļas uzsāktā sērija “Komunikāciju stratēģa grāmatplaukts” un, visticamāk, arī viena otra no jaunajām izstrādēm iespējams parādīsies šajā blogā īsu ierakstu veidā. Sekojoiet.

Un, kā runā Pārdaugavā, Dzegužkalna apkaimē, mans kurss nav un nebūs vienīgais Digital Guru jaunums šajā pavasarī. Jau ir pieteikta Mārča Bendika meistarklase analogās fotogrāfijas cienītājiem un interesentiem “Melnbaltās fotogrāfijas tehnoloģija, 1. daļa: negatīvu process“, bet jau tuvākājās nedēļās tiks izsludināti vēl vismaz pāris, DigitalGuru un Latvijas tirgum jauni kursi. Informācija sekos.

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers