par pieZZīmēm

pieZZīmes. Ne pārāk sistemātiskas piezīmes par komunikāciju, komunikāciju stratēģisko plānošanu, stratēģiju, reklāmu, dizainu un medijiem un par to, kā digitālo tehnoloģiju ienākšana mūsu ikdienā maina mūsu dzīvi, ekonomiku, biznesu, kultūru un komunikāciju, no jaunām vērtības radīšanas (value creation) iespējām līdz jaunām stāstniecības (storytelling) pieejām.  Reizēm arī pa kādam atradumam, pa kādam spilgtam darbam  vai saitei uz kādu resursu vienkārši tāpat un bez īpaša pamatojuma.

Ēterā jau kopš 2008. gada marta. Pirmos piecus gadus kā zz.typepad.com, bet 2013. gada rudenī saturs pārcelts uz šo adresi.

Bez solījumiem veikt pārlieku sistemātisku ziņošanu, 2013./2014. gada nerakstītajos plānos ietilpst solījums sev, draugiem un domubiedriem pamazām uzsākt materiālu apkopošanu par komunikāciju stratēģisko plānošanu, vairākus kursus un mācību materiālus gatavojot, kā arī laiku laikam uzrakstīt pa kādam apskatam par pēdējās divdesmitgades nozīmīgākajām grāmatām manā arodā un radošajās nozarēs.

 

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers