par ZZ

Zigurds Zaķis

Komunikāciju stratēģiskais plānotājs (Account Planner, Brand Strategist). Viens no pieredzējušākajiem reklāmas, komunikācija, zīmolvedības un marketinga praktiķiem.

Šajā jomā jau kopš 1992. gada rudens, kad sāka darbu vienā no pirmajām reklāmas aģentūrām Latvijā – modes un reklāmas birojā BB+ (1992-1994). Pēc tam bijis aģentūru Domino BBDO (2001-2010) un Balta Communications (1994-2001) līdzdibinātājs un stratēģiskās plānošanas vadītājs. Klientu vidū bijuši Lattelecom, Parex Banka, RIMI, Cēsu alus, Diena, Elko, Mars, Snickers, M&M, Merrild, HP,  L’Oreal, Renault, Coca-Cola un daudzi citi.

Ir dizaina kompānijas IGLOO (kopš 2004) līdzdibinātājs un laiku pa laikam palīdz ar padomu nozīmīgāko projektu stratēģijas izstrādē un realizācijā.

No 2010. līdz 2011. gadam bijis Maskavas aģentūras Instinct statēģiskās plānošanas un digitālās attīstības direktors, kur, līdzās rūpēm par aģentūras digitālo kompetenču attīstību, Zigurda tiešie klienti bija IKEA, Nike un Krievijas lielākā tirdzniecības centru ķēde MEGA Mall, ar kuru darbiem iegūts vairāk nekā ducis balvu reklāmas festivālos Krievijā un Austrumeiropā. Bijis BBDO Krievija aģentūru grupas stratēģiskās plānošanas padomes dalībnieks un aktīvi līdzdarbojies BBDO universitātes Wordshop stratēģijas fakutātes nodaļā gan kā vieslektors, gan arī studentu darbu izvērtēšanā.

Kopš 2012. gada līdzdarbojojas atsevišķu komunikāciju un zīmolvedības projektu stratēģijas un realizācijas tiešā sadarbībā klientiem un sadarbībā ar vairākām reklāmas un PR aģentūrām Rīgā, kā arī veido  apmācības un darba sesijas par stratēģiskās plānošanas, zīmolvedības un marketinga tēmām.

Izglītība: biznesa vadības maģistra grāds ar specializāciju starptautiskajā biznesā un stratēģijā (Brandeis International Business School, Boston, ASV, 2003-2005, kā Fubright stipendiāts) un datorzinātņu bakalaurs (RTU Automātikas un Skaitļošanas fakultāte, 1993). .

  • pieZZīmes

    Komunikācija・Stratēģiskā plānošana・Stratēģija・Mārketings・Reklāma・Dizains・Mediji・Digitālais laikmets
  • Kategorijas

  • Saņem ziņu par jaunu ierakstu e-pastā

Follow

Get every new post delivered to your Inbox

Join other followers